W najbliższy piątek 14 stycznia Programy Edukacyjne ZPAF zapraszają na kolejne spotkanie, w ramach którego będzie można pokazać i skonsultować swoje fotografie, projekty wystaw lub publikacji.

Zdjęcia można przynieść w formie odbitek, wydruków, lub lekkich jotpegów. W spotkaniu można też uczestniczyć jako obserwator, traktując je jako doskonały sposób na zwiększenie fotograficznej motywacji.

Wieczór poprowadzi Katarzyna Majak, artystka wizualna. Ukończyła Wydział Komunikacji Multimedialnej ASP w Poznaniu. Fotografii uczyła się od wnuka Edwarda Westona, Kima, w Carmel, Kalifornia (2002) oraz Johna Sextona w Aspen, Kolorado; stypendystka Anderson Ranch Arts Center w Kolorado, USA (2003). Jako artist-in-residence uczestniczyła w międzynarodowym projekcie "Florida-First Contact" w Atlantic Center for the Arts na Florydzie (2002). Wystawia w galeriach w kraju i za granicą. Członek ZPAF od 2010r. Stale współpracuje z kwartalnikiem "Fotografia".

Zapisy : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

więcej informacji : www.zpaf-edukacja.pl

 

Wieczór konsultacyjny

Stara Galeria ZPAF

Plac Zamkowy 8

piątek 14 stycznia 2011r.

godz. 18-21

 

fot.Katarzyna_Majak_Centro_di_Lavoro_di_Jerzy_Grotowski_Pontedera_2

fot. Katarzyna Majak, Centro di Lavoro di Jerzy Grotowski, Pontadera2